Waleczne Khorinis RP

Witajcie na Waleczne Khorinis RP


#1 2012-10-06 20:34:33

619rey

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-06
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na dowódce orków

imię: Mateusz
nick: 619rey
ile masz lat: 13
Jak ogarniasz: rp 10/10
Jak ogarniasz ooc 9/10
Ile grasz w GMP: pół roku
Dlaczego ja? Na innych serwerach byłęm dowódcą wielu frakcji. Byłem moderatorem wielu serwerów. Również mam własny serwer.
Pojęcie RP - RolePlay jest to czat związany z czynnościami w grze. np <idzie do miasta> lub <daje zbroje strażnika>
Pojęcie OOC- Out of Character czat poza grą piszemy w nawiasach np. (jak było w szkole) lub (witam wszystkich)
Pojęcie IC- In Character czat który jest związany tylko z grą i czasami gothica np. Witaj mistrzu lub Czy mam jakieś zadanie
Historia Postaci RP: Dawno, Dawno temu Rey był synem biednego rybaka. Gdy wybrał się z nim na ryby zaatakowało nas stado wilków. Uciekłem a po kilku dniach znalazło mnie stado bandytów. Wychowali mnie w nienawiści do króla a z czasem gdy zaatakowali naszą kryjówkę rycerze króla wraz z hersztem uciekłem do lasu. Tam znaleźli mnie nekromanci którzy zabili herszta a mnie zmienili w orka. Od tamtego czasu włóczę się po lasach z dala od ludzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thelgilius.pun.pl www.praetorians.pun.pl www.narutontsd.pun.pl www.ministranci.pun.pl www.llb.pun.pl